Apple iPhone 8 – krótka recenzja

Apple iPhone 8 - krótka recenzja

Marka Apple jest znana ze swoich znakomitych produktów, więc sporo osób czeka na kolejne premiery z wielką niecierpliwością. Model iPhone 8 od Apple to nowoczesny sprzęt, który już w tej chwili posiada wielu zwolenników. To następca wersji iPhone 7, zaprezentowany przez markę Apple 12 września 2017 roku.

Jeszcze we wrześniu wszedł do sprzedaży. W tej chwili jest już znacznie tańszy, więc rozpoczyna się na niego prawdziwe polowanie. Jednak ci, którzy zamierzają wydać pieniądze zwykle pragną jeszcze raz przemyśleć zakup. Przypominamy więc główne zalety i wady tego produktu. Co należy o nim wiedzieć?

Ogólny opis

Produkt przede wszystkim znakomicie się prezentuje. Jest naprawdę bardzo nowoczesny, więc jeśli ktoś szuka idealnego sprzętu na miarę współczesności, świetnie trafił. Ten model jest cały pokryty szkłem – co za tym idzie, umożliwia nawet bezprzewodowe ładowanie. Doskonale wygląda i jest bardzo poręczny. Jeśli ktoś chce znać więcej szczegółów, niech przeczyta nasze krótkie zestawienie:

  • wymiary produktu to 138,4 × 67,3 × 7,3 mm
  • masa telefonu wynosi 148 g
  • użyty w nim system operacyjny to iOS 11
  • użyty wyświetlacz to Retina HD Display-LED
  • zastosowany w smartfonie procesor to Apple A11 Bionic
  • sprzęt jest szybki, a jego pmięć wynosi 64/256 GB.

Obudowa że szkła jest bardzo elegancka, a jednocześnie nie trzeba się obawiać, że będziemy zostawiać na niej nieestetyczne ślady, ponieważ jest przed tym chroniona. Jeśli zaś chodzi o dostępne rodzaje, to produkt można kupić w trzech eleganckich kolorach: gold, space gray oraz silver.

Zalety i wady

Wszystkie opisane wyżej parametry czynią z opisywanego modelu wyjątkowy sprzęt. Dzięki temu można być pewnym, że na pewno nie będzie się żałowało zakupu. Wielką zaletą jest duża nowoczesność i szereg możliwości technologicznych, które oferuje sprzęt. W dodatku jest dosyć mały, więc dobrze się dopasowuje do dłoni i można go obsługiwać jedną ręką. Niektórzy donoszą, że system operacyjny czasami bywa zawodny, jednak ogólnie smartfonu łatwo się używa i jest w każdej chwili pomocny. To dobry sprzęt dla wymagających.